צוות שפונדר פדלון
צוות שפונדר פדלון
צוות שפונדר פדלון
הקודם
הבא

שי שפונדר, שותף ובעלים

נשוי ואב ל- 3, במסגרת תפקידו בקבוצה מתמקד שי בתחומי הרגולציה השונים. מומחיותו בקידום היתרים מאפשרת לו לפעול בעוצמה מול הרשויות ולפקח על הנעשה מלמעלה. את זמני הפנוי מקדיש לספורט מוטורי.

ארז שפונדר, מנכ"ל ובעלים

נשוי ואב ל- 3, במסגרת תפקידו מוביל את התחום הפיננסי. בין תחומי עיסוקו- איתור עסקאות, בדיקתן והוצאתן לפועל. ניהול מו"מ וליווי הפרויקט עד מסירתו. את זמנו הפנוי מקדיש למשחקי גולף.

רועי פדלון, מנכ"ל ובעלים

נשוי ואב ל- 5, במסגרת תפקידו בקבוצה מוביל רועי את הפיתוח העסקי של החברה ומנהל את מחלקת המכירות. רועי, מומחה לאיתור וסגירת עסקאות, חי ונושם יזמות ובניה מלידתו. את זמנו הפנוי מקדיש רועי, למשפחתו ולתחביבו העיקרי- גידול ורכיבה על סוסים.

עידו פדלון, מנכ"ל ובעלים

נשוי ואב ל-3, במסגרת תפקידו בקבוצה מוביל עידו את הזרוע הביצועית, מח' תכנון פרויקטים ומחלקת הכספים של הקבוצה. את זמנו הפנוי מקדיש לרכיבה מוטורית ורכיבת שטח.

עו"ד בלושטיין עידו, סמנכ"ל תפעול

נשוי ואב ל-2, בוגר תואר ראשון LLB במשפטים ותואר ראשון BA במנהל עסקים התמחות במקרקעין של המרכז הבינתחומי הרצליה. בוגר קורס ניהול פרויקטים בבניה ופיקוח על הבניה של היחידה ללימודי חוץ וארגון הקבלנים, חבר לשכת עורכי הדין בישראל.

עודד שיין, סמנכ"ל שיווק

נשוי ואב ל-1 , בעל רישיון תיווך במקרקעין , בעל ניסיון רב שנים במכירה ושיווק פרויקטים בנדל"ן למגורים ומסחרי , שבמהלכם ניהל ושיווק בהצלחה מכירה של מאות יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר מסחריים בפרויקטים של החברה.

רו"ח מורן נרבונה, סמנכ"ל כספים

נשואה ואם ל-5, בוגרת תואר ראשון משולב, BA במנהל עסקים התמחות בחשבונאות של המכללה למנהל ראשל״צ. בוגרת שנת השלמה בחשבונאות ובעלת הסמכה מטעם מועצת רואי החשבון. בעלת רישיון תיווך במקרקעין.

מהנדס שלומי בדוס, סמנכ"ל הנדסה

נשוי ואב ל-2, מהנדס בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית, רס"ן במילואים, בעל מומחיות בניהול וביצוע פרויקטים בעלי מורכבות טכנית ולוגיסטית גבוהה.